Kiedy moja teściowa dała mi prezent, postanowiłem otworzyć go przy stole na oczach wszystkich. Ale gdybym wiedziała, co w nim jest…

Już przy pierwszym spotkaniu z rodzicami mojego przyszłego męża zdawałam sobie sprawę, że moja teściowa będzie upierdliwa. Teściowa już od progu dała do zrozumienia, że spodziewa się profesora nauk ścisłych i kucharki na pół etatu, ale przyjechałam. Cóż, wiedziałam, że to generalnie norma i nie powinnam się o to obrażać.

Od razu zaprzyjaźniłam się z teściem. To świetny facet. Chcę ci opowiedzieć super zabawną historię o moich relacjach z teściową. Postanowiłam świętować moje 25 urodziny najpierw w domu z rodziną, a potem pójść do klubu z moimi przyjaciółmi i naszymi ukochanymi. I tak.

Po południu siedzieliśmy przy stole, a moja teściowa wstała i wręczyła mi prezent. Mój prezent był zapakowany w starą torbę ze sklepu odzieżowego. Jestem niecierpliwą osobą, więc szybko wyjęłam “prezent” z torby, a wszyscy przy stole sapnęliśmy. Moja teściowa dała mi swój stary sweter, który prawdopodobnie był starszy ode mnie i miał bogatsze doświadczenie życiowe.

Wszyscy byli szalenie zaskoczeni, ale postanowiłam nie psuć sobie humoru. Podziękowałem teściowej z wielkim uśmiechem. Później podszedł do mnie teść i wręczył mi kopertę z pieniędzmi. On i inni goście wiedzieli, że chciałem nauczyć się robić zdjęcia i oszczędzałem na profesjonalny aparat.

Postanowiłem ją zniechęcić, ale odpowiedzieć teściowej w naturze. W dniu swoich urodzin postanowiła zebrać swoich najbliższych przyjaciół i krewnych w restauracji. Oczywiście ja i mój mąż zostaliśmy zaproszeni. Jak myślisz, co moja teściowa otrzymała ode mnie w prezencie tego dnia? Prawdopodobnie moje stare rajstopy w tej samej torbie, w której dała mi sweter.

Kiedy teściowa wyjęła prezent z torby, z trudem powstrzymaliśmy się od śmiechu. Potem mój mąż oczywiście dał jej prawdziwy prezent, ale teraz teściowa boi się nawet ze mną żartować. Tyle o niej!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *